ITIC õpetajakaart

ITIC õpetajakaart (International Teacher Identity Card) on õpetajatele, õppejõududele ja teistele pedagoogilist tööd tegevatele isikutele mõeldud rahvusvaheline akadeemilist staatust tõendav kaart. Rahvusvahelise ITIC õpetajakaardi väljastamise ainuõigus kuulub Eesti Vabariigi territooriumil Eesti Üliõpilaskondade Liidule.

UUDIS!

Eesti Haridustöötajate Liit ning rahvusvaheline organisatsioon International Student Identity Card Association (ISIC) saavutasid kokkuleppe, mille tulemusena on ITIC kaartide taotlemine nüüd võimaldatud KÕIGILE Eesti Haridustöötajate Liidu liikmetele.

See tähendab, et nüüdsest on ITIC kaarti võimalik taotleda kõigil EHL aü liikmetel sõltumata ametikohast ja töökoormusest. Ainukeseks tingimuseks on kehtiv EHL aü liikme staatus. ITIC kaart ja selle kohaletoimetamine on aü liikmetele TASUTA. Vastavad kulud kannab EHL koostöös liikmesliitudega.

KAARDI TELLIMISE INFO →


ITIC virtuaalkaart

ITIC virtuaalkaart on sinuga telefonis alati kaasas. Virtuaalkaardi abil saad tõendada enda õpetajastaatust ning sul on võimalik saada tuhandeid soodustusi nii Eestis kui ka välismaal.

Virtuaalkaarti on võimalik endale soetada eraldiseisva kaardina. Virtuaalkaardi tellimiseks ei pea sul olema varasemat füüsilist (plastikust) kaarti. Küll aga, kui sul on juba praegu olemas füüsiline ITIC kaart, siis saad selle teha virtuaalseks – ilma ühegi lisatasuta!

Selleks on sul vaja ISIC mobiilirakendust (Android või iOS) ning oma ISIC kaardilt seerianumbrit (numbrijada sinu pildi kohal). Unikaalne seerianumber tuleb sisestada mobiilirakenduses vastavalt etteantud juhistele. Kui tellid endale uue või esimese kaardina virtuaalkaardi, siis palun arvesta, et virtuaalkaardi ISIC süsteemi poolne esmakordne kontroll võtab veidi aega, enamasti paar tundi, kuid maksimaalselt 24 tundi.

ISIC kaarti saab virtuaalseks teha ISIC/ITIC/IYTC tavakaardi, SEB ISIC Tudengi/Õpetaja/Õpilase ja Swedbanki Mastercard Tudengikaardi omanik.

NB! ISIC virtuaalkaarti ei saa kasutada ühistranspordis ega uste läbipääsusüsteemidega.