Loading sündmust
  • See event on läbi

ETUCE projekti “Your turn!” lõpukonverents

23. sept. 2020 - 24. sept. 2020

ETUCE 2-aastase projekti “Your turn! Teachers for trade union renewal!” (“Sinu kord! Õpetajad ametiühingu uuendamise eest!”) virtuaalsel lõpukonverentsil tutvustati projekti raames läbiviidud uuringu tulemusi, katusorganisatsiooni edasist tegevuskava ning väljatöötatud materjale, mida õpetajate ametiühingud erinevates riikides oma tegevuse (ümber)organiseerimiseks, nähtavamaks muutmiseks ja fookuse seadmiseks kohandada saavad.

Rahvusvaheise koostöö olulisust ja ametiühingulise tegevuse arengu vajalikkust rõhutas ka EHL juhatuse esimees Reemo Voltri, kelle videopöördumine koos teiste projekti nõuanderühma kuuluvate organisatsioonide juhtidega konverentsil osalejatele edastati.

ETUCE (European Trade Union Committee for Education) on ülemaailmse õpetajate ametiühingute katusorganisatsiooni Euroopa regiooni esindaja. EHL on Euroopa Ametiühingute Hariduskomitee ETUCE ja seeläbi ülemaailmse õpetajate esindusorganisatsiooni Education International’i (EI) liige. ETUCE  koondab enda alla 132 üleriiklikku õpetajate ametiühingut 51 riigist Euroopas ja esindab enam kui 11 miljonit õpetajat kõikidel hariduse tasanditel (eel-, alg-, kesk- ja kõrgharidus, kutseharidus ja -koolitus).

23. sept. 2020 - 24. sept. 2020

Organizer

ETUCE