Loading sündmust
  • See event on läbi

EHL juubelikonverents – EDASI LÜKATUD!

2. apr. 2020 kell 11:00 - 3. apr. 2020 kell 14:00

EHL 30 juubelikonverentsi programm

TEADAANNE!

Hea ametiühingu liige!

Tulenevalt Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti soovitustest oleme otsustanud peatada registreerimise ja lükata meie usaldusisikutele suunatud juubelikonverentsi EHL 30: „Üheskoos suudame“ toimumine edasi. Teie heaolu on meie absoluutne prioriteet, mistõttu peame vajalikuks viiruse COVID-19 leviku tõkestamiseks rakendada kõiki soovituslikke meetmeid. Konverentsi toimumise uued kuupäevad selguvad olukorra normaliseerumisel. Korralise volikogu koosoleku toimumise (uue) kuupäeva kinnitab EHL-i juhatus oma 17. märtsi koosolekul.

Julgustame kõiki õpetajaid rakendama meetmeid endi, oma kolleegide ja õpilaste tervise ja heaolu tagamiseks. Selles kiiresti arenevas olukorras on äärmiselt oluline omada täpset infot, et kaitsta ennast ja teisi ning tõkestada viiruse levikut. Paneme kõigile südamele hoida end toimuvaga kursis, säilitada rahu ning järgida Terviseameti soovitusi.

EHL jätkab viiruse leviku jälgimist ning teavitame Teid kõigi kavandatud kohtumiste, konverentside ja ürituste muudatustest, kui neid on vaja ümber korraldada, edasi lükata või tühistada.

 

2. apr. 2020 kell 11:00 - 3. apr. 2020 kell 14:00

Venue

Pärnu