Loading sündmust
  • See event on läbi

CEE-NET ümarlaud

7. juuli 2021 - 8. juuli 2021

Kesk- ja ida-Euroopa võrgustiku ümarlaua kohtumine “Hariduse ametiühingud võtavad juhtpositsiooni COVID-19 pandeemiast kestlikul taastumisel: väljakutsed ja võimalused pärast COVID-19”. 

Osalejad: ETUCE liikmesorganisatsioonid Albaanias, Armeenias, Aserbaidžaanis, Valgevenes, Bosnia ja Hertsegoviinas, Bulgaarias, Horvaatias, Küprosel, Tšehhi Vabariigis, Eesti, Gruusia, Ungaris, Iisraelis, Kasahstanis, Kosovos*, Kõrgõzstanis, Lätis, Leedus, Moldovas, Montenegros,
Poolas, Põhja -Makedoonia Vabariigis, Rumeenias, Venemaal, Serbias, Slovakkias, Sloveenias, Tadžikistanis, Türgis, Ukrainas ja Usbekistanis.

Kohtumisel esindavad EHLi Reemo Voltri, Aleksandr Tiidemann ja Elis Cullen. EHL on palutud jagama kogemusi solidaarsuse teemal, rõhuasetusega haridusleppel ja selle mõjul Eesti hariduse arengule ja jätkusuutlikkusele. Lisaks soovitakse EHLi arvamust teemal, kuidas korraldada ja viia läbi suuremaid solidaarsusaktsioone, sh kampaaniaid, ühtaegu edukalt ja laiema üldsuse tähelepanu köites Ettekande teeb Aleksandr Tiidemann.

7. juuli 2021 - 8. juuli 2021