Harjumaa Haridustöötajate Liit

Kersti Kaldmäe

Masina 22, 10144 Tallinn

Mob.: (+372) 525 3766

harjuhhl@gmail.com

Hiiumaa Haridustöötajate Liit

Jüri Gurejev

Kõpu Internaatkool, Kõpu küla, 92212 Hiiu mk.

Tel.: 46 93 410

Mob.: (+372) 5615 8757

haridustootajate.liit@neti.ee

jurigurejev@gmail.com

Ida-Virumaa Haridustöötajate Liit

Külli Nõmmiste

Jõhvi Põhikool, Hariduse 5, Jõhvi, Ida-Virumaa

Mob.: (+372) 5620 5975

kyllin13@gmail.com

Järvamaa Haridustöötajate Liit

Eve Tammekänd

Alliku tee 2 – 15, 72232 Türi-Alliku

Mob.: (+372) 5562 0755

vaatamaailma@hot.ee

Kohtla-Järve Haridustöötajate Ametiühingu Liit

Vera Ryzhkova

Pärna 20, 30323 Kohtla-Järve

Tel.: 33 53 966

Mob.: (+372) 5190 7196

veruntik@mail.ru

Läänemaa Haridustöötajate Ametiühingu Liit

Marju Viitmaa

Lahe 8, 90503 Haapsalu

Tel.: 47 25 642

Mob.:(+372) 506 5387

marju.viitmaa@rahvakultuur.ee

Lääne-Virumaa Haridustöötajate Liit

Reet Naaris

C. R. Jakobsoni 8, 44307 Rakvere

Mob.: (+372) 523 1363

reet.naaris@mail.ee

Pärnumaa Haridustöötajate Ametiühingu Liit

Aavo Jakobsoo

Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium

Mob.: (+372) 5563 1502

aavojakobsoo@gmail.com

Raplamaa Haridustöötajate Liit

Margot Sarv

Kohila Gümnaasium, Kooli 1/ruum 114, Kohila, Raplamaa

Mob.: (+372) 552 5339

margot.sarv@kohila.edu.ee

Saaremaa Haridustöötajate Liit

Signe Stern

Kallemäe Kool, 94301 Valjala

Tel.: 45 95 837

Mob.: (+372) 520 2661

signeratas@hot.ee

Tallinna Haridustöötajate Ametiühingu Liit

Annemai Annijerv

Raekoja pl 14, 10146 Tallinn

Tel.: 64 46 120;

Mob.: (+372) 5354 3697

a.annijerv@aliit.tln.edu.ee

Valgamaa Haridustöötajate Ametiühingu Liit

Sille Allik

Kesk 12, 68203 Valga

Mob1.: (+372) 5302 8802

Mob2.: (+372) 5665 0933

sille.allik@mail.ee

Viljandimaa Haridustöötajate Liit

Rita Kadaja

Vabaduse pl 2, 71020 Viljandi

Mob.: (+372) 505 0204

rita.kadaja@vjk.vil.ee

Võrumaa Haridustöötajate Ametiühingu Liit

Tiina Rõigas

Postkast 39, Postimaja, 65601 Võru

Tel.: 78 212 33

Mob.: (+372) 516 8319

tiina.roigas@gmail.com